professional CPAP solution provider

Nasz cel to:

dostarczanie wysokiej jakości urządzeń konkurujących z liderami branży dbając o portfel naszego klienta.

 

 Firma Tvel Med
TM od ponad 20 lat specjalizuje się w serwisie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym aparatury medycznej, zabiegowej i rehabilitacyjnej. W branży aparatury przeznaczonej do tlenoterapii jesteśmy niewątpliwie w czołówce firm w Polsce. Zajmujemy się także dystrybucją wyrobów medycznych na terenie państw Unii Europejskiej. Jesteśmy bezpośrednim importerem sprzętu medycznego i w wielu przypadkach autoryzowanym przedstawicielem na rynek Europejski. W naszą aparaturę zaopatrujemy liczne Placówki Służby Zdrowia oraz klientów indywidualnych. 

Jesteśmy bezpośredni i otwarci w kontaktach z naszymi Klientami. Dostosowując się do stale rozwijającego rynku i postępu technologicznego, zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom, dlatego też nasz asortyment ulega nieustannemu poszerzaniu. Podejmujemy wyzwania, ponieważ w branży sprzętu medycznego posiadamy bardzo duże doświadczenie. 

 

 

 Sklep MedSystems oferuje obecnie bardzo duży wybór sprzętu do terapii osób dotkniętych problemem bezdechu sennego. Posiadamy własny, doświadczony serwis techniczny a oferowane przez nas aparaty są w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Zakup aparatu CPAP to inwestycja na lata dlatego warto wybrać pewnego partnera

 

stat4u